Testy a recenze

Seznam článků

 • img.php?ido=22146

  Crash test aneb co se na kresbě objektivu projeví - 19. května 2015

  Důvodem, proč jsem se pustil do tohoto "terminálního" a velmi obsáhlého testu, je až paranoidní obava mnohých fotografů (mě nevyjímaje) ze znečištění a poškrábání objektivů. Samozřejmě, že je potřeba si na skla dávat pozor, ale jak znečištění či poškození reálně ovlivňuje kresbu, to je již věc jiná. Pokračujte zde »

 • img.php?ido=21435

  Neoriginální vertikální grip pro Sony a77 - 1. srpna 2014

  Koupit nebo nekoupit neoriginální příslušenství k fotoaparátu? Jistě se mezi námi najdou jeho zastánci, a naopak i ti, kteří by si nikdy "náhražku" nekoupili. Každý z nás má jiné potřeby i jiné možnosti, ale následující článek vám může být alespoň trochu nápomocen při výběru. Pokračujte zde »

 • Test tiskové kvality Olympus XZ-1 vs. Sony α700 - 26. října 2011

  Impulsem pro tento test byla možnost používat jeden z nejlepších digitálních kompaktů Olympus XZ-1. Protože však je normálních testů na netu hodně a nejedná se o žhavou novinku, rozhodl jsem se pro test, který je mnohem praktičtější a reálně ukáže možnosti Olympusu XZ-1. Pokračujte zde »

 • CombineZP – program pro maximální hloubku ostrosti - 23. dubna 2011

  Program CombineZP umožňuje skládat fotografie s různou hloubkou ostrosti do výsledné fotografie tak, aby finální fotografie měla maximální možnou hloubkou ostrosti vycházející z původních fotografií. Pokračujte zde »

 • 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)